Proje okulumuz Şehit Ahmet Benli MTAL öğrencileri ve öğretmenleri, projemiz kapsamında yenilenen “Yiyecek-İçecek Hizmetleri Bölümü” atölyesinde ürettikleri kabak tatlılı çikolata ile seri üretime geçti.
![](https://seup.meb.gov.tr/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-24-at-12.10.46-3.jpeg)
![](https://seup.meb.gov.tr/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-24-at-12.10.46-2.jpeg)
![](https://seup.meb.gov.tr/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-24-at-12.10.46-1.jpeg)
Proje okulumuz Şehit Ahmet Benli MTAL öğrencileri ve öğretmenleri, projemiz kapsamında yenilenen “Yiyecek-İçecek Hizmetleri Bölümü” atölyesinde ürettikleri kabak tatlılı çikolata ile seri üretime geçti.