Avrupa Birliği’nin finansal desteği ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Alman Kalkınma Bankası işbirliği ile yürütülen Mesleki ve Teknik Eğitim Yoluyla Sosyal ve Ekonomik Uyum-II Projesi kapsamında Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen pilot illerde (Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Mersin) bulunan pilot okulların ve desteklenecek atölyeleri durumunu proje ekibi tarafından yerinde tespit edildi.
![](https://seup.meb.gov.tr/wp-content/uploads/2023/04/PHOTO-2023-03-31-16-44-53-1024x461.jpg)
![](https://seup.meb.gov.tr/wp-content/uploads/2023/04/PHOTO-2023-03-27-17-12-33-1024x461.jpg)